neděle 12. května 2013

Dvacet dva týdnů

Erwínova první zahraniční rekreace v Berlíně se zdařila. Cestu autem zvládl bravurně. Poblil se až těsně před cílovou zastávkou. Na Berlín i berlíňany se přátelsky culil. A vůbec se choval jako zkušený cestovatel. Za odměnu dostal parádní červený autíčko, o který si ale hnedka málem rozbil hlavu. Bylo tedy zabaveno. Zpátky ho dostane na konci školního roku.

Kromě toho se už s jistotou naučil přetáčet na bříško. Jenže to ještě neumí nazpátek a tak po chvíli žalostně naříká, abychom ho vysvobodili. Taky už spí ve "velký" posteli, kde si občas zapasuje do žbrdlin nějakou tu končetinu a opět kvílí o záchranu. Usínání se tak trochu prodloužilo. A i když už spí, chodíme ho "kontrolovat" a rozplýváme se nad tím, jak je v té postýlce malý. A to už se skoro nevejde do kočárku...

6 komentářů:

 1. jo, jo, to samé dítě je v průběhu několika minut "děsně velký!" (když se náhodou mrknem na staré fotky) a "tak maličký", když spinká schoulené v posteli :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla jsem varovana. Leti to prilis rychle. Za chvili se bude zenit...

   Vymazat
 2. Nezbývá mi, než závidět - i když je Anče starší, přetáčení stále odmítá. Jo, když jde o to překulit se z břicha na záda, to jí jde, ale naopak nee :-(
  P.S.: Erwín očividně roste do krásy! (nebo se o chlapech říká, že zrajou jak víno?)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohly bychom je dat vedle sebe. Treba by to od sebe navzajem okoukali. :)
   PS: Diky! Zraje, zraje...

   Vymazat
 3. Já chci taky malý mimi, když se koukám na tu fotku.) A cesta do Berlína, to je hodně parádní zkušenost ve 20ti týdnech!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diky! :) Doufam, ze nasal trochu z te bohemske atmosfery. Kdyz ne New York, tak aspon Berlin. Prece za nim nebudu jezdit na navstevu do Rokycan. (Teda nic roti Rokycanum...)

   Vymazat