čtvrtek 2. května 2013

První máj

Včera jsme měli rušný den. Erwíňákovi bylo pět měsíců, ale na nějaké nostalgické vzpomínání moc nebyl čas. Měli jsme zamluvenou ukázkovou hodinu v The Little Gym. Narazila jsem na ní loni, když jsme s paní šéfovou vybíraly smíchovské lokace pro Noc literatury. Bylo to tam celé hezky barevné a personál moc milý. Dnešní hodina byla veselá a mimina důstojná. Samí Moritz, Henry a Viktorie. Erwín do té jejich partičky pěkně zapadl. Tenhle semestr už jsme propásli, ale od září tam to naše ptáče přihlásím.

Ze Smíchova hezky zpátky na sedmičku. Před Okem se svými láskami chlubil nějakej Franta. Asi je to kabrňák, protože mu na tu prezentačku přišlo dost lidí. A nikdo se nepral. Zato jste tu mohli občerstvit tělo i ducha a odčerstvit šrajtofli. Či na pedestalu někoho veřejně líbnout. Na to je ale Typoška prej moc velkej stydlín. 

5 komentářů:

 1. O The Little Gym jsem také slyšela. Musíš pak poreferovat. My na Smíchově chodíme do Na houpacím koni a spokojenost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O Houpacim koni jsem nikdy neslysela. Muzicirovani by me bavilo, ale na to je Erwin jeste maly. Schovavam si odkaz na pozdejsi dobu. Diky za tip!

   Vymazat
 2. chm, že bych se taky zaukázkovala?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaukazkuj! Za to nic nedas. Mne se tam libilo. Navic je hodina vedena z poloviny v anglictine, tak treba Erwin neco pochyti. Casem samozrejme. Ted je rad, ze udrzi hlavu.

   Pokud pujdes, dej vedet, jak jsi byla spokojena.

   Vymazat
 3. Cítím se tak znovu požehnaný v mém sňatku poté, co doktor OGODO přivedl zpět svého manžela, který se se mnou odloučil po dobu 6 měsíců. Am GABRIELA podle jména. Dokonce i když mají ústa po celém těle, nestačí bych poděkovat doktorovi OGODOVI za jeho pomoc v mém životě. Můj manžel se se mnou oddělil po dobu 6 měsíců a byl bez bolesti a bolesti. Takže jsem hledala pomoc všude, ale nic nevyřešilo, dokud jsem se s doktorem OGODO nepotvrdil, který jsem kontaktoval online. Vysvětlil jsem mu svou situaci a on slíbil, že se můj manžel vrátí ke mně do 24 až 48 hodin, pokud mi srdce pořád bít pro něj. Věřila jsem v něho a on mi připravil kouzlo a můj manžel mi říkal přesně, když řekl doktor OGODO. Prosil a řekl, že mě potřebuje zpátky a teď už 9 let znovu žijeme šťastně. Každý, kdo tam četl článek, který potřebuje pomoc, by se měl obrátit na něj ... E-mail. Doktor OGODO prostřednictvím společnosti ogodomikespells@gmail.com pro více informací
  Pokud jste někde procházeli některou z těchto činností
  problémy uvedené níže je také perfektní
  (1) Chcete, aby váš bývalý zpátky?
  (2) Máte vždy špatné sny?
  (3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni?
  (4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás?
  (5) Chcete dítě?
  (6) Chcete být bohatí?
  (7) Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
  navždy tvoje?
  (8) Potřebujete finanční pomoc?
  (9) Byl jste scammed a chcete
  obnovit ztracené peníze?
  Pokud potřebujete nebo chcete nějaké informace o lásce nebo
  kouzla peněz, můžete tento problém vyřešit
  dnes v chrámu Spell Of Solution ...
  Jak mít šťastnější manželství, aniž byste čekali na změnu svého manžela

  OdpovědětVymazat