čtvrtek 10. prosince 2020

Největší letošní dárek & Rozjíždím DVAŠ design!


Dneska nám začíná Chanuka. Osm dní budeme zapalovat svíčky a dávat si dárečky. Ten největší už jsem si letos nadělila. Dopřála jsem si pár týdnů volna, několik vzdělávacích kurzů a odvahu pustit se do něčeho svého. V hlavě se mi začal rýsovat nápad na vlastní značku, ve které bych ráda snoubila svoji lásku ke krásným věcem a židovským tradicím. Pojmenovala jsem ji DVAŠ design. Dvaš v hebrejštině znamená med. Líbí se mi i ta česká dvojka, která je v názvu obsažená - dvě kultury, med a strdí, ty a já. Zatím mám jenom instagramový účet, web s e-shopem se chystá. 

Prvním, takovým testovacím, projektem jsou sváteční přání (více najdete tady), která jsem vytvořila na podporu Nadačního fondu obětem holocaustu. O první výtvarné spolupráci jsem měla jasno a moc děkuju nejlepší Karolína Stryková / Paragraph, že do toho se mnou v tuhle hektickou dobu šla! ❤️ 

Sada tří kartiček se prodává za 200 korun a výtěžek půjde na potřebnou péči. Pokud byste měli zájem si přání koupit, napište mi nebo se rovnou obraťte na NFOH, nebo napište na e-mail karasova@fondholocaust.cz 

A pokud mě sledujete i proto, že vás judaismus zajímá, a měli byste nápad na nějakou věc, kterou byste rádi doma měli, budu ráda, když se se mnou o ideu podělíte! V tuhle chvíli přemýšlím o další kolekci přání doplněnou o bloky, autorské tisky, plakáty do dětských pokojíčků a třeba i pexeso se symboly židovských svátků. Ráda bych se spojila se svými oblíbenými výtvarníky a vytvořila věci, které vám osladí život. Budete mi držet palce?!? 

Díky a pokud dneska taky slavíte, přeju vám krásný chanukový večer a chag sameach!

1 komentář:

 1. Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali půjčku od firmy Steve Wilson Loan. Upřímně jsem si myslel, že to byl podvod, a pak jsem se rozhodl podat žádost na základě jejich doporučení. Před několika dny jsem na svém osobním bankovním účtu potvrdil částku 750 000 $, kterou jsem pro podnikání požadoval. To je opravdu dobrá zpráva a jsem tak šťastný, že radím všem těm, kteří potřebují skutečnou půjčku a kteří ji jistě uhradí, prostřednictvím e-mailu (WhatsApp) +16673078785 Existují upřímní půjčovatelé!
  Mohou vám půjčit půjčku.
  Kontaktujte pana Steva Wilsona.
  E-mail: stevewilsonloanfirm@gmail.com
  WhatAapp: +14027300344

  OdpovědětVymazat