středa 3. srpna 2016

Žralok na pikniku / Nová super značka dětského oblečení

Sobotu jsme strávili v Botanické zahradě, kde se konal Středomořský piknik. Organizátorům se sice do řemesla připletl šotek, ale my jsme si odpoledne užili i tak. Erwín tu pro vás navíc testoval oblečení od nové české značky Shark in the Park. (Jo, a myslel si, že ta socha, u které se fotíme, je toaleťák...)

Pokud sledujete i další blogy, pravděpodobně na vás už zmínka o téhle značce někde vyskočila. Ostatně Erwín se tu ve svém novém žraločím ohozu taky mihnul. Za značkou stojí Bára, která není v módním průmyslu žádný nováček. A jak to tak bývá, s příchodem potomka v ní dozrál nápad na vlastní značku dětského oblečení s hravým názvem, vtipným designem a kvalitním zpracováním.

Nabízí oblečení pro miminka...

...a děti do 7 let. Zatím. Bára totiž plánuje i kousky pro dospělé. Erwín se do žraločí ploutve na triku i superpohodlných a supercool kraťásků hned zamiloval. Jak vidíte z fotek, může v nich bez omezení skotačit a díky pevné gumě v pase pořád sedí na místě, což není díky jeho útlé postavě pravidlem.

Prostě ideální oblečení na letní výpravy. A mimochodem, Botanická zahrada je na prázdninové lenošení jako stvořená. Za poslední dobu jsme tu byli už dvakrát. Při obou příležitostech jsme po (krátké) prohlídce bylin, okrasných květin a japonské zahrady zakotvili na plácku před stánkem s jídlem. Mají tu k dispozici dřevěná lehátka nebo si můžete na trávníku rozložit vlastní deku. Není tu nikdy plno a díky poloze je tu příjemné jižní klima.

Když vás lenošení a koukání do cipřišů a sekvojí omrzí, můžete se kolem voňavé levandule vydat do místní vinárny u sv. Kláry. Odtud je krásný výhled na Prahu i na viniční kopec. Na něm najdete všechny vinné odrůdy dostupné v Čechách. K tomu decinka dvě dobrého místního vína a máte pocit, že jste na dovolené...
---
Pokud vás oblečení Shark in the Park zaujalo, ale nechce se vám do prvního nákupu, aniž byste si ho mohli prohlédnout naživo, vydejte se o víkendu na Dyzajn Market na Piazzetě Národního divadla a setkejte se s Bárou a (nejen) jejími žraloky! 

2 komentáře:

  1. Krásné oblečení!

    OdpovědětVymazat
  2. Zdravím Radko, super akce i triko. Taky chodíme často na různé akce, v Tróji jsem byla zrovna v neděli, určitě se někdy potkáme :) Krásný den, Iva

    OdpovědětVymazat