neděle 28. dubna 2019

Víkend na zahrádce / Jaro na vsi...

Po delší době jsme strávili víkend u mamky "na vsi". Bylo krásně, tak jsem si ty dva trpaslíčky na památku vyfotila...
Adélka si z loňska pamatovala pampeliškový věneček a trvala na tom, že ji zase musím jeden udělat. Vypadala v něm opravdu kouzelně. (Navíc jsem ráda, že konečně přišla na chuť něžné tunice s ptáčky, kterou jsem pořídila už asi před dvěma lety na Modrém koníkovi, a kterou donedávna bojkotovala.)


Zatímco Adélka poskakovala s pampeliškama, Erwín sbíral šneky a šnečí ulity.

Tohle je Albert. :) 

S bráchou jsme kdysi dělali to samé... A stejně jako nás ho to naštěstí brzy přešlo a Albert je zase na svobodě.

Nejdřív se ale musel se svojí sbírkou pochlubit sestřičce, samozřejmě...

Taky si našli bunkr...

...a pozorovali další zahradní havěť. (A jsem ráda, že se ani jeden pavouků nebojí.)

Mamka staví na jedné straně zahrady nový plot, což mě taky vrátilo do dětství. Kolečko, míchačka, cihly a hromady písku a hlíny totiž k mým dětským létům neodmyslitelně patří...

Na životě na staveništi je nejlepší, že si s pár cihel a báboviček můžete otevřít třeba parádní kavárku "U velkého cukráře". 

Pan kavárník právě připravuje svoji specialitu - kafíčko s posypkama - pro svou první zákaznici.

Pracovní zázemí. Poznáte, co z toho je mobil?

---
A nakonec jsem si neodpustila a vyslala Erwína na strom, aby se vyfotil s jarním číslem našeho oblíbeného časopisu Raketa. Tak a jaro už tu může opravdu zůstat, co vy na to? 

2 komentáře:

 1. Taky teď s dětmi na zahradě trávíme spoustu času, nakoupila jsem jim totiž na zahradu spoustu hraček, a tak se od nich nemůžou odtrhnout. Pokud některá z vás má problém s tím, že děti nechtějí ven z domu, koupte jim rozhodně na zahradu trampolínu a uvidíte, že pak naopak nebudou chtít jít domů. :D

  OdpovědětVymazat
 2. A GREAT SPELL CASTER (DR. EMU) THAT HELP ME BRING BACK MY EX GIRLFRIEND.
  Am so happy to testify about a great spell caster that helped me when all hope was lost for me to unite with my ex-girlfriend that I love so much. I had a girlfriend that love me so much but something terrible happen to our relationship one afternoon when her friend that was always trying to get to me was trying to force me to make love to her just because she was been jealous of her friend that i was dating and on the scene my girlfriend just walk in and she thought we had something special doing together, i tried to explain things to her that her friend always do this whenever she is not with me and i always refuse her but i never told her because i did not want the both of them to be enemies to each other but she never believed me. She broke up with me and I tried times without numbers to make her believe me but she never believed me until one day i heard about the DR. EMU and I emailed him and he replied to me so kindly and helped me get back my lovely relationship that was already gone for two months.
  Email him at: Emutemple@gmail.com
  Website: http://emutemple.website2.me/
  Call or Whats-app him: +2347012841542

  OdpovědětVymazat