pátek 22. února 2013

Kabelka (ne) za všechny prachy


Už dlouho jsem hledala hnědou kabelku, do který se vejdou nejen všechny moje serepetičky, ale i Erwínovy apropriety. Tašky na kočárky jsou sice praktický, ale na můj vkus příliš zavánějí maminkovstvím a pokaděnejma plínama. V pondělí jsem v Zaře objevila tenhle kousek. Má nastavitelné držadlo, takže se dá nosit i křížem. Jediná její vada je, že není kožená. Spolu s její koupí jsem si slíbila, že už letos odložím zimní bundu. Jsem totiž totálně městský typ a připadám si v ní jako na horách. Budu tedy předstírat, že už je jaro a mně je teplo... i když Prahu ještě pokrývá čerstvý sníh.
Fotka mojí nové oblíbené kabelky z webu mého oblíbeného obchodu.


3 komentáře:

  1. Já jsem na kabelky nikdy moc nebyla. Přijde mi, že jsou hrozně nepřehledné a nikdy jsem v nich nic nemohla najít. Proto jsem přestala nosit zbytečné věci a je mi hned líp. Když někam jdu, tak si vezmu jen telefon a peněženku, které dám do látkové tašky https://www.reklamni-tasky.eu/potisk-tasek/ .

    OdpovědětSmazat
  2. Bez kabelky nikam nejdu. Přijde mi, že čím jsem starší, tím s sebou potřebuju brát víc věcí. Ne všechny jsou nutné, ale když bych je s sebou neměla, tak bych byla nesvá. Proto jsem sháněla velkou kabelku, kam by se mi to všechno vešlo. Narazila jsem na gobelínové kabelky , které jsou nejen velké, ale taky zajímavé.

    OdpovědětSmazat
  3. Vypadá opravdu moc krásně, nějakou takovou jsem sháněla skutečně dlouho (myslím si, že se to datuje až do listopadu 2018) a pořád jsem nemohla najít tu "pravou" :-) Až když mi kamarádka poradila eshop https://eshop.modadnes.cz/ , tak jsem si objednala úplně skvělou kabelku, která mi vydrží hodně let!

    OdpovědětSmazat