sobota 2. května 2020

Předkoronavirové randíčko / Výlet do zoo

Ach jo, tak ráda, bych si během karantény doma pěkně naklidila a vytřídila fotky. Měla jsem v plánu dohledat aspoň ty z loňského výletu do Vídně, Drážďan a Vratislavi. Místo toho jsem hnedka zkraje vyfasovala v práci tým tří lidí, poměrně náročný projekt a k tomu doma roli školkové a školní učitelky, kuchařky, družinářky, rozhodčí a párty-klauna. Na uklízení už teda fakt čas není. Ono ani s tím vyučováním a vařením to mnohdy není nijak slavné... Před chvílí jsem náhodou v počítači objevila fotky z únorového randíčka s Erwínem. Tak si to sem dávám. Jen tak pro radost z toho, jak mi pěkně roste. 


Celé to vzniklo hodně narychlo. Odpoledne jsme šli na sedmiletou prohlídku a cestou domů se Erwín zmínil, že by se chtěl se mnou podívat do zoo. Ta sice zavírala asi za dvě hodiny, ale což, spontánní nápady se mají vyslyšet. Bylo jasný, že nemůžeme stihnout všechno. Vybrali jsme si pár zvířat, která chceme vidět, a šli najisto. Levharti.

Pavilón kočkovitých šelem.

Gorily pro maminku. (Tohle jsme samozřejmě my a ne gorily. Ty maj moc lidský oči a já mám s focením cizích lidí problém.) 

Dokonce jsme viděli i tohohle krasavce, který se nám při předchozích návštěvách vyhýbal.

Pak jsme si rychle pohráli na hřišti (no není ten můj Erwín slaďouš)...

...nechali se zlákat strašným řevem hus domácích, z kterého se vyklubalo krmení...

...posmutnili si nad zavřeným Bororem...

...a vydali se přívozem na cestu domů. 

Prošli jsme si Stromovku a pěkně si u toho popovídali. A těšili se, že až na Matějské dostaví ten strašidelný zámek, půjdeme se do něj letos podívat. 

A protože Erwín už není žádný mimino, nutně potřeboval tuhle fotku. :)

Víc a víc fotek s ním ale dopadá takhle...

Tak, ještě tři fotky městské džungle / pokusů s nastavením foťáku...

...a...

...blíží se konec procházky. Snad se vám na ní s námi líbilo!

Žádné komentáře:

Okomentovat