úterý 23. dubna 2013

Dvacet týdnů mateřství

Zatímco Erwíňák si vysloužil první dvacítku na trikotu, já slavím 20 týdnů od chvíle, co jsem se stala mámou. Na nějakou ucelenou rekapitulaci je ještě moc brzy, ani neumím říct, z čeho jsem nejvíc překvapená. Asi z toho, že to - až na menší krize - zvládám. Zásluhu na tom má i Typoška, kterej mě hojně chválí i chlácholí. A o Erwína se krásně stará. Erwíňák je na oplátku veliký správňák. Většinu dne prochechtá, v noci vzorně spí a i ráno mě nechá dospat. Jen si tak někdy říkáme, kde se tu vlastně vzal. Je nám tu s ním ale náramně dobře.

10 komentářů:

 1. Jestli nejsem (pro změnu) úplně mimo a váš Princ má na bodyčeku nálepku,
  tak to je nejlepší nejlepší mateřsko-baby věc, jakou jsem kdy viděla!!!
  Ú.Ž.A.S.N.É.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Roso, ano, ano, jsou to samolepky. Typoska je chrli na mou objednavku. Taky jsem z nich nadsena!

   Vymazat
  2. Jo, tak to jo,
   konečně už chápu - mužovu přezdívku;
   milou
   a tak zvukomalebnou ... :o)

   Vymazat
 2. Ach ano, ten pocit - kde se tady ten novej člověk vzal - ten zažíváme každý den už sedm měsíců :-) Tak ať je to i nadále tak v pohodě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evo, vitej na mem blogu! Diky moc za navstevu a hezke prani. I vy dal uzivejte a kochejte se novym clovekem ve vasich zivotech!

   Vymazat
 3. tak podobný pocity mám taky :) ony ty prubířské kameny, obávám se, přijdou, až budou prckové lozit a běhat... ale zatím si to fakt moc užívám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, souhlasim. Uzivam si to moc. I s vedomim toho, ze kazda svizel a slzicka je nic proti tomu, co nas ceka v budoucnu. Souhlasim s tebou, ten nejvetsi mazec teprve prijde. Je fajn to mit s kym sdilet - nazivo i virtualne.

   Vymazat
 4. Krásné počtení. Také si píšu blog, tak se můžeš podívat jak válčíme my:-)...přeji samou radost a ať ta pohodička vydrží co nejdéle. http://materskadovolena.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za návštěvu a za kompliment! Zajdu se k tobě taky podívat.

   Vymazat
 5. Ahoj,super blog,koukni ke mně jestli máš zájem, jsem sice zatím „jen“ těhotná, ale tak se těším, že bloguju:)
  budumatkou.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat