středa 24. dubna 2013

TO CHCI / ZAJÍCE. NEBO PSA?

Zvířata mám ráda. Proto se je snažím nejíst. Až na ryby. Ty maj menší mozečky. Ale asi se k tomu taky jednou dopracuju. Ale což. Tenhle post nemá přinášet morální ponaučení, ale SKVĚLOU šanci získat jedno pěkné zvíře do vašeho obydlí. Jako dárek k dvouletému působení v blogosféře ho dvoum šťastlivým střelcům daruje Caryfucka z Kokino. Tak gut lack!

Pes na vás hafne po rozkliknutí.


BAF!

4 komentáře:

  1. Já si život bez zvířat nedokážu představit. Máme doma psa, rybičky, želvu a teď jsem si pořídila zakrslého králíka, ale to hlavně pro syna, aby se měl s čím mazlit. Pes je na něho ještě velký, takže proto jsme se rozhodli mu pořídit králíka a je z něho nadšený. Pořád ho chová a krmí, tak za chvíli asi praskne :-D Králík je navíc opravdu nenáročný. Tím, že ho syn pořád něčím krmí, tak já mu akorát měním vodu a čas od času je třeba nová podestýlka , ale jinak nic.

    OdpovědětSmazat
  2. Krásné designové kousky. Nicméně my jsme si náš byt vybavili ne grafikami, ale fotografiemi našich miláčku. Manžel je fotograf a tak máme o materiál postaráno, všichni spokojení. Dokonce i naši mazlíčci:-D Bereme pro ně věcičky z https://www.domacizoo.cz a jsme maximálně spokojení a doufáme, že i naši mazlíčci...

    OdpovědětSmazat