čtvrtek 26. října 2017

Malá podzimní procházka & Udržitelná výbava do zimy

Včera jsem si vzala do školky foťák a udělala s Adélkou pár podzimních fotek. Erwínovi se téměř po třech týdnech z Izraele vrátil jeden z jeho největších parťáků a zatímco na hřišti trénovali judové chvaty (pun intended, jak říkají v angličtině), my měly chvilku klidu na společnou mini procházku.


Všimla jsem si, že oběma dětem náramně svědčí, když můžou být s jedním z nás aspoň na chvilku o samotě. A já si to užívám taky. Jsou klidnější, otevřenější a (hlavně!) nemusím řešit vzájemné půtky, které se v plné sestavě nevyhnutelně dostaví. S Erwínem pořád chodíme na randíčka, která bych chtěla nějak zpravidelnit.

Adélka zatím chodí do školky jenom na tři dny v týdnu, takže jsme spolu o samotě častěji. I tak se už moc těším, až s ní budu vyrážet na dámské jízdy a říkám si, že by to do té doby chtělo nějaký společný kroužek nebo aktivity nad rámec domácích hrátek a společných nákupů. Nějak se mi teď ale nedostává energie...

A přitom mě pak její úsměv a bezelstná radost z maličkostí vžycky tak nabije!

Pořád si něco brebentí a dramaticky přitom rozkládá rukama...

...a od té doby, co chodí do školky, si i hodně zpívá.

Ráda taky vysedává po obrubnících a láká nás s Erwínem k přátelskému posezení, čehož on samozřejmě rád využívá a cesty ze školky jsou tak pro mě někdy opravdová zenová cvičení...
---
Jak napovídá titulek, chtěla jsem se vám dneska taky pochlubit s její slušivou a udržitelnou výbavu. Teplou zimní bundu jsem pořídila z druhé ruky. K růžové mám sice pořád ambivaletní vztah, ale v kombinaci s vykukující modrou podšívkou a minimalistickými šatami ve stejné barvě od značky Grey Label, které jsem ve slevě ulovila v obchodě NILA, nevypadá vůbec špatně.

Dobrou karmu jejího ohozu jsem stvrdila ještě několika poděděnými kousky a parádními botkami od slovenské značky RAK, o kterých vám brzy napíšu víc. Líbí se vám? Jsem ráda, že se mi to letos podařilo takhle zkombinovat a nemusím mít z nákupů černé svědomí. Co vy? Už jste na chlad taky vybavení? A podařilo se vám ulovit něco zajímavého, z čeho máte radost?

4 komentáře:

 1. Adélka je kouzelná! Čím dál tím víc, se mi zdá :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuju! Já se zase zakoukala do těch vašich nových panenek a na Mini jí hodlám jednu koupit! ❤️

   Vymazat
 2. Adélka je krásná. Ty holčičí dýchánky závidím :) ��

  OdpovědětVymazat