pondělí 30. října 2017

Nemocná parádnice & První trojslovná věta

Navštívila nás doma podzimní choroba. Vůbec jsme ji nezvali a ani nevím, kde přišla na to, že by se měla vydat zrovna k nám. První to schytala Adélka. Pak my s Typoškou a včera večer se projevila i u Erwína. V noci děti kašlou, špatně se jim spí a ráno ztrácí hlas. Přes den jsou ale docela čilé. Já to naštěstí taky dávám a společný čas si s nimi docela užívám. Ze soboty na neděli jsem byla doma jenom s Adélkou, kluci odjeli plantážničit do Žatce. Venku svítilo sluníčko a já zkusila trochu fotit. Adélka se začala parádit, tak jsem to chtěla zachytit.

Chce ve vlasech nosit sponku, která se u nás záhadně objevila a občas se zatouží přes den i převléknout. Zatím jí to většinou vymluvím, ale uvidíme, jak dlouho se mi to bude dařit. Taky objevila velikou krabici plnou mých starších šperků a šmuků a na tajňačku se mi v ní přehrabuje a zkouší, co by už mohla využít. A taky chce prsa. Zálibně mi kouká do výstřihu a pak ukáže na sebe a prosebně řekně: "Mimi", což znamená že něco chce. Nedávno mi to ostatně po mém dotazu i dychtivě odkývala. A ve čtvrtek dokonce dodala: "Máma má pfrsa." Její první tříslovná věta! :)

2 komentáře:

  1. FINANCIAL BREAKTHROUGH

    Life indeed is GRACE, I'am Daan Sophia currently in California USA. I would like to share my experience with you guys on how I got a loan of $185,000.00 USD to clear my bank draft and start up a new business. It all started when i lost my home and belongings due to the bank draft I took to offset some bills and some personal needs. I became so desperate and began to seek for funds at all means. Luckily for me I heard a colleague of mine talking about this company, I got interested although i was scared of being scammed, I was compelled by my situation and had no choice than to seek advise from my friend regarding this very company and was given their contact number, getting intouch with them really made me skeptical due to my past experience with online lenders, little did i know this very Company "PROGRESSIVE LOAN INC. was a godsent to me and my family and the entire Internet World, this company has been of great help to me and some of my colleague and today am a proud owner of well organized business and responsibilities are well handled all thanks to Josef Lewis of (progresiveloan@yahoo.com).. So if really you are genuinely in need of a loan either to expand or start up your own business or in any form of financial difficulty, i advise you give Mr Josef Lewis of Progressive loan the opportunity of financial upliftment in your life Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565 and not fall victim of online scam in the name of getting a loan. thanks


    OdpovědětVymazat
  2. Když jsou děti nemocné, tak to je hrůza. Musím zaťukat, že má dcera naštěstí dobrou imunitu, takže má většinou jen rýmu, kterou stihneme podchytit včas. Když jí ale byly tři roky, tak v zimě pořád kašlala a vůbec se kašle nemohla zbavit. Zkoušeli jsme různé kapky a nic nezabralo. Pak mi mamka poradila, ať jí dám k posteli misku s vodou, že máme doma určitě suchý vzduch a měla pravdu. Když jsem zjistila, že ji dráždí ke kašli suchý vzduch, tak jsem objednala zvlhčovač vzduchu . Stačilo tak málo, jen na to přijít :-) .

    OdpovědětVymazat