úterý 28. listopadu 2017

Magnetická tabule lidské tělo / Dárek (nejen) pro budoucí doktory

Dneska tu mám pro vás jeden extra super tip na dárek pro zvídavé děti. Mám ho pro Erwína vyhlídnutý už několik let a letos už ho konečně dostane. Ostatně se od něj nedávno v jednom obchodě nemohl odtrhnout a pak se ho na mě snažil vyprosit. A já mu ho k chanuce ráda slíbila. Na tajňačku jsem ho pro vás trochu prozkoumala...

V poměrně velké krabici (čím větší krabice, tím větší radost, to je jasný) se skrývá magnetická tabule s obrysem lidského těla.

K němu je v balení několik nákresů jednotlivých vrstev, jako jsou kosti či vnitřní orgány. Najdete jak původní nákresy na dřevěné destičce ve francouzštině i českou verzi na pevnějších barevných papírech.

A tomu vyfasujete tři sady magnetů, kterým se dá obrys na magnetické tabulce vyplnit.

Počítám, že děti k tomu přistupují dost kreativně a vzniká tak nespočet vtipných kombinací. Zároveň ale nenásilně vstřebají hodně informací o tom, jak funguje lidské tělo. To je pro ně navíc fascinující záležitost. Aspoň Erwína kosti, svaly a vnitřní orgány (ano, opravdu to díky školce takhle říká) už nějakou dobu zajímají.

Z téhle i odborníky oceňované hračky od značky Janod, kterou jsem si pořídila v obchodě Chytrá opička, jsem opravdu nadšená a už se nemůžu dočkat, až ji Erwín vybalí a začně si s ní hrát. Čekají nás určitě hodiny a hodiny hry a povídání o tom, jak lidské tělo funguje. Magnetická tabulka se dá navíc zavěsit na zeď a může se tak stát pěknou součástí výzdoby dětského pokojíčku. A až si jednou bude hrát s holkama na doktory, bude zdárně poučen! :)
---
Magnetickou tabuli Lidské tělo si můžete u Chytré opičky koupit v e-shopu tady nebo se u ní již tento víkend zastavit na mini festivalu. Vlastně byste tenhle stánek neměli minout! Lucie, která za obchodem Chytrá opička stojí, má totiž skvělé oko na výběr těch nejhezčích kreativních a edukatvních hraček a určitě u ní pro svoje děti pořídíte nějaký pěkný dárek.

Žádné komentáře:

Okomentovat