úterý 28. listopadu 2017

Magnetická tabule lidské tělo / Dárek (nejen) pro budoucí doktory

Dneska tu mám pro vás jeden extra super tip na dárek pro zvídavé děti. Mám ho pro Erwína vyhlídnutý už několik let a letos už ho konečně dostane. Ostatně se od něj nedávno v jednom obchodě nemohl odtrhnout a pak se ho na mě snažil vyprosit. A já mu ho k chanuce ráda slíbila. Na tajňačku jsem ho pro vás trochu prozkoumala...

V poměrně velké krabici (čím větší krabice, tím větší radost, to je jasný) se skrývá magnetická tabule s obrysem lidského těla.

K němu je v balení několik nákresů jednotlivých vrstev, jako jsou kosti či vnitřní orgány. Najdete jak původní nákresy na dřevěné destičce ve francouzštině i českou verzi na pevnějších barevných papírech.

A tomu vyfasujete tři sady magnetů, kterým se dá obrys na magnetické tabulce vyplnit.

Počítám, že děti k tomu přistupují dost kreativně a vzniká tak nespočet vtipných kombinací. Zároveň ale nenásilně vstřebají hodně informací o tom, jak funguje lidské tělo. To je pro ně navíc fascinující záležitost. Aspoň Erwína kosti, svaly a vnitřní orgány (ano, opravdu to díky školce takhle říká) už nějakou dobu zajímají.

Z téhle i odborníky oceňované hračky od značky Janod, kterou jsem si pořídila v obchodě Chytrá opička, jsem opravdu nadšená a už se nemůžu dočkat, až ji Erwín vybalí a začně si s ní hrát. Čekají nás určitě hodiny a hodiny hry a povídání o tom, jak lidské tělo funguje. Magnetická tabulka se dá navíc zavěsit na zeď a může se tak stát pěknou součástí výzdoby dětského pokojíčku. A až si jednou bude hrát s holkama na doktory, bude zdárně poučen! :)
---
Magnetickou tabuli Lidské tělo si můžete u Chytré opičky koupit v e-shopu tady nebo se u ní již tento víkend zastavit na mini festivalu. Vlastně byste tenhle stánek neměli minout! Lucie, která za obchodem Chytrá opička stojí, má totiž skvělé oko na výběr těch nejhezčích kreativních a edukatvních hraček a určitě u ní pro svoje děti pořídíte nějaký pěkný dárek.

2 komentáře:

  1. FINANCIAL BREAKTHROUGH

    Life indeed is GRACE, I'am Daan Sophia currently in California USA. I would like to share my experience with you guys on how I got a loan of $185,000.00 USD to clear my bank draft and start up a new business. It all started when i lost my home and belongings due to the bank draft I took to offset some bills and some personal needs. I became so desperate and began to seek for funds at all means. Luckily for me I heard a colleague of mine talking about this company, I got interested although i was scared of being scammed, I was compelled by my situation and had no choice than to seek advise from my friend regarding this very company and was given their contact number, getting intouch with them really made me skeptical due to my past experience with online lenders, little did i know this very Company "PROGRESSIVE LOAN INC. was a godsent to me and my family and the entire Internet World, this company has been of great help to me and some of my colleague and today am a proud owner of well organized business and responsibilities are well handled all thanks to Josef Lewis of (progresiveloan@yahoo.com).. So if really you are genuinely in need of a loan either to expand or start up your own business or in any form of financial difficulty, i advise you give Mr Josef Lewis of Progressive loan the opportunity of financial upliftment in your life Email: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565 and not fall victim of online scam in the name of getting a loan. thanks


    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý den, máte velmi pěkně zpracovanou recenzi této edukační tabule. U nás se řeší především o dost větší magnetické tabule, také určené pro výuku. Domluvili bychom se na spolupráci? Bylo by možné napsat recenzi i na naše magnetické tabule? Děkuji za odpověď.

    OdpovědětVymazat