pondělí 10. prosince 2018

SLOU DAYS zima 2018 / Nejlepší kousky udržitelného stylu

Včera jsem od Erwína převzala virózovu štafetu. Není mi sice nejlíp, ale v klidovém režimu vám zkusím sepsat několik článků, které pro vás nosím nějakou dobu v hlavě. A začnu soupisem svých favoritů z nedávné akce SLOU DAYS. Asi největším objevem pro mě byl obchod Beloved. Nabízí přírodní kosmetiku s jednoduchými recepturami v překrásných minimalistických obalech. Prostě sen! Až budu potřebovat nový deodorant, sáhnu u nich po jednom od slovinské značky Madres.

Úžasně vypadají i tělové oleje od dánské značky Yoga Mood, které se dají pořídit ve třech variantách Activate, Meditate a Unify, a nejluxusnější dětské olejíčky od rakouské značky Alma.


U své oblíbené značky CILA jsem si koupila chic bílou košili Bea a vyzkoušela ten nejúžasnější vlněný kabát, na který jsem si rozhodla do příští zimy ušetřit. 

Do bytu jsem nám koupila modrošedý běhoun na sváteční stůl od Kateřiny Soukupové, který jsem si vyhlídla už minule a od té doby si na něj myslela. Kromě opravdu nádherných a cenově dostupných ubrusů u ní najdete i božské plédy a deky.


...a vyzkoušela i jejich úžasnou růžovou vodu, po které jsem pokukoval už na Green Beauty Market. Tip od profíka: nebojte si při používání nechat otevřené oči. I když nosíte kontaktní čočky!

Z oblečení mě ještě zaujaly něžné kousky u značky MILD, ...


...a pohodlná podprsenka u Meera Design. Když jsem si ji zkoušela, potakala jsem u nich Kamilu, organizátorkou SLOU DAYS, která si ji taky brala, což je záruka kvality. Prozatím jsem ji tam nechala, plánuju ji ale pořídit hned jako první kousek oblečení v příštím roce. (Jejich oblečení najdete i v mém oblíbené e-shopu Econea.)

Na docela dlouho jsem se zapovídala se sympatickou Natálií Steklovou, jejíž barevné kousky (bohužel) nemám odvahu nosit...

...a s Martinou, zakladatelkou eshopu Minimalista.

U ní jsem se zamilovala do dokonalé černé tašky Lou's Big Bag od amsterodamské značky O My Bag, kterou si doufám jednou taky pořídím!Nadšeně kvituju počin T2S2 / Dressibly, za kterým stojí partička lidí z VŠE. Nabízí úplně jednoduché základní kousky, jako jsou trička, košile, svetry, mikiny a k tomu ještě parádní batohy od značek, které musí ustát jejich náročná kritéria na kvalitu a udržitelnost. Až se budete příště shánět po nějakém jednoduchém šedivém nebo černém svetru, určitě se mrkněte k nim! Aspoň já to tak rozhodně udělám...

5 komentářů:

 1. Krásné kousky! Většinu značek neznám, takže moc děkuji za rozšíření obzorů. Krásné a pohodové dny přeji! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, taky jsem byla překvapená, kolik toho je ještě k objevování! Jinak díky a přeju ti hezké svátky!

   Vymazat
 2. Tady já vždycky objevím "ameriku". Děkuju!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádo se stalo! Však já u tebe taky objevila nejeden skvost... ❤️

   Vymazat
 3. I have been casting spells for many years and I have helped many people, I might be able to help you too. I am honest, and I genuinely care for all the clients who choose me to cast a spell for them.


  If you have any questions about Love, Money, curse, protection, bad luck, divorce, court cases, or about me please call or email me. I really want you to feel comfortable before moving forward with any spells, or other services. I will take the time to explain things to you and provide you with honest advice, to what is best for your situation. I will not pressure you into having a spell cast, I will leave that decision up to you, and when or if you decide to move forward, I might be able to help you.
  I will respect your Privacy. I will not seek to obtain any of your personal information beyond what you might voluntarily offer and all information you might give me including emails, phone numbers and photos will remain private and confidential.
  I perform my Rituals only at night between the hours of 0.00 - 0.59 (South African time) lasting 1 hour but of course, this depends on the nature of the ritual, some rituals might take hours and can also become necessary to be performed at specials places like; flowing streams, cemeteries and other places dictated by the gods.
  I do not want anyone to be under any illusions about my spells and its numerous rituals. Real and effective Voodoo is no child's play, it is expensive because, after the rituals, I will have to destroy all the materials involved by fire and the ashes scattered over a flowing stream or river.
  You will get what you seek.But please understand this might take a lot of time and that individual results may vary. contact +27663492930, greatogudugu@gmail.com

  Herbal cure for Following DISEASES,this is not scam is 100% Real.

  -HPV
  -DIABETES
  -PENIS ENLARGEMENT AND WEAK ERECTION
  -VIRGINA PROBLEM
  -WHOOPING COUGH
  - HEPATITIS B
  -FORDYCE SPOT
  -COLD SORE
  -ALS
  -LOWER RESPIRATORY INFECTION
  -LOW SPERM COUNT
  -MRSA(METHICILLIN-RESISTANT STAPHYLOCOCCUS AUREUS
  -ZIKA VIRUS
  -HIV
  -STROKE
  -IMPOTENCE
  -PILE
  -HYPERTENSION
  -LOW SPERM COUNT
  -MENOPAUSE DISEASE
  -ASTHMA
  -CANCER
  -BARENESS/INFERTILITY
  -PCOS
  -SHINGLES
  -VIRAL HEPATITIS/HEPATITIS B
  -FIBROID
  -ASTHMA
  -SICKLE CELL
  -TINNITUS
  -BARENESS/INFERTILITY
  -DIARRHEA and so on...

  OdpovědětVymazat