pátek 8. června 2018

Letní kosmetická výbava od slovenské značky Navia

Ne, tohle není sponzorovaný článek. Jen jsem se tak zběžně chtěla podívat na kosmetiku slovenské značky Navia, kterou prodává Econea celý červen s patnáctiprocentní slevou, jestli náhodou něco nepotřebuju a zjistila jsem, že mají v nabídce pár opravdu skvělých vychytávek na léto, které bych ráda vyzkoušela, a o kterých vám stojí za to napsat. Několik jejich věciček už doma mám a třeba tenhle deodorant Ranná Rosa je můj oblíbenec. A co mě láká tentokrát?

Protože začalo léto, jsou dost aktuální přípravky na ochranu proti slunci. V první řadě mě tak zaujal jejich malinový olej. Mám na sobě vyzkoušeno, že malinový olej proti slunci chrání a jedno léto jsem ho k tomu dokonce výhradně používala. Vy ho můžete také vyzkoušet samotný nebo míchat se svým oblíbeným minerálním ochrannýcm krémem. Ty se díky své konsistenci někdy trochu hůř roztírají a tohle je příjemná cesta, jak si pomoci. Já ho taky celé léto nosila v kabelce a během dne používala na ruce. Kamarádka ten rok totiž začala řešit, že se jí na rukou začínají dělat pigmentové skvrny a já si uvědomila, že se o svoje ruce téměř neustále vystavované slunci na madle kočárku zrovna ukázkově nestarám. Malinový olej navíc obsahuje vysoký podíl vitamínu E, který působí příznivě na celkovou vitalitu pokožky. Druhým produktem, který mě zaujal, je uklidňující olej po opalování Dotyk slunce. Jedná se o směs rostlinných a éterických olejů, které pomáhají zklidnit a hydratovat podrážděnou kůži. Za zmínku stojí makadamiový, mandlový a jojobový olej, vitamín E a kombinace éterických olejů z heřmánku a levandule, které se o vaši pleť královsky postarají.

Další letní hrozbou je hmyz, ať už jsou to klíšťata, komáři, nebo další otravné potvůrky. Přímo pro tyto účely Navia vymyslela repelentní tělový olej s příznačným názvem Anti Mosquito. Opět se jedná o směs několika olejů. Obsahuje například nerafinovaný nimbový olej, který je oceňovaný především pro své antiseptické a antimykotické účinky, umí ničit parazity a plísně. Hlavně ale působí repelentně a odpuzuje klíšťata, komáry a také vši. Kvůli péči pokožky je do směsy přidám mandlový olej a opět i vitamín E. Repelentní účinky nimbového oleje pak doplňuje kombinace éterických olejů z levandule, citronely, citrónu, máty a pelargónie. Přiznám se, že tenhle produkt mě před letními cestami do přírody k vyzkoušení láká nejvíc. Schopnost odpuzovat hmyz ale hlasí i levandule. Ideální je k tomu třeba levandulová voda.

V neposlední řadě se musíme střežit i dopadů horka v našem podpaží. Jak už jsem psala v úvodu, mám vyzkoušený dámský krémový deodorant Ranní rosa s jemnou květinovou vůni s nádechem růže a lehkými tóny citrusů. Základem Ranné Rosy je antibakteriální kokosový olej, mangové a bambucké máslo, které nejen zabraňují množení bakterií, které zápach potu způsobují, ale navíc krásně pokožku vyživí. Deodorant můžete ráno zkombinovat třeba se sprchovým krémem Bezstarostné ráno nebo se Šlehaným krémem ze stejné řady. To obsahuje bambucké máslo a další voňavé a pěstící přísady. Tak, chtěla jsem dneska dopoledne vyřídit úplně jiné resty, ale tahle kosmetika opravdu stála za zmínku. Doufám, že se bude článek aspoň někomu hodit! Hezký víkend!

30 komentářů:

 1. Tahle přírodní kosmetická značka mě hodně láká!! Budu muset od ní něco vyzkoušet :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus! Vše co jsem zatím vyzkoušela, bylo skvělé.

   Vymazat

  2. •★COMPOSITE HACKS ★•

   Are You Seeking For A LEGIT PROFESSIONAL HACKER Who Will Get Your Job Done Efficiently With Swift Response?? CONGRATULATIONS, Your Search Ends Right Here.

   ★ WHO ARE COMPOSITE HACKS ???
   • We are a Team Of Professional HACKERS , a product of the coming together of Legit Hackers from the Dark-Web (pentaguard, CyberBerkut, White Hack and Black Hat,) we have been existing for over years, our system is a very strong and decentralized command structure that operates on ideas and directives.

   ★ JOB GUARANTEE:
   Whenever We Are been hired as a Team Hackers We typically only take jobs that We find somehow original, challenging, or especially helpful to the community. We’ve never wanted to sit around defending some video game company’s source code from network intruders – We prefer to help nonprofits, private investigators, Private Individuals, government contractors, and other traditionally underserved populations. 
   And We’d rather match skills against the best in the field of state-sponsored hackers engaged in economic espionage than put some kid in prison for pranking the phone company. When a company tries to hire Us, the first question I ask is: “Who is this going to help?”
   I know COMPOSITE HACKS is Well known for LEGIT HACKING SERVICES, but i always try to avoid people thinking We’r proud or making Many individual think its only the big companies that can hire Us, fine, here is Our mail: “”””compositehacks@gmail.com”””” You Can Reach Out To Us for Your Desired HACKING Services Ranging from:
   * Penetration Testing On your Website.
   * Phishing
   * Jail Breaking.
   * Phone Hack: Giving you access to the Target’s Call Log, messages, chats and all social media Apps .
   * Retrieval Of Lost Files
   * Location Tracking.
   * Clearing Of Criminal Records.
   * Hacking Of Server, Database And Social Media accounts e.g Facebook, twitter, Instagram Snapchat etc

   ★ SOME SPECIAL SERVICES WE OFFER:
   * RECOVERY OF LOST FUNDS ON BINARY OPTIONS.
   * Bank Accounts Loading ( Only USA Banks)
   * Credit Cards Loading (Only USA CC’s)

   ★Our Team houses a separate group of specialists who are productively focussed and established authorities in different platforms. They hail from a proven track record Called “HackerOne” and have cracked even the toughest of barriers to intrude and capture or recapture all relevant data needed by our Clients. Some Of These Specialist Includes PETER YAWORSKI, FRANS ROSEN, JACK CABLE, JOBERT ABMA, ARNE SWINNEN And More

   ★COMPOSITE HACKS is available for customer care 24/7, all day and night. We understand that your request might be urgent, so we have a separate team of allocated hackers who interact with our Clients round the clock. You are with the right people so just get started.

   ★CONTACTS:
   * For Binary Options Recovery
   E-mail: Binaryoptionrecovery@gmail.com
   * For Other Hacking Services
   E-mail: compositehacks@gmail.com
   Wickr: compositehacks


   ★CONTACT US AND GET YOUR PROBLEMS SOLVED IN THE TWINKLING OF AN EYE

   Vymazat
  3. Bitcoin is the future of world currency and businesses, many has fall a victim to scammer’s while some can't even access there bitcoin Wallet due to some reason or the other, good news with Mills Dachin Quality jobs Delivery Assured when it come to Hacking!! We have help Individuals Organization to Secure and to Recover there lost files/Password/funds etc. We Are Hacker 4Hire.‬ ‪Email:- pointekhack@gmail.com‬ ‪hyperhackerone@gmail.com

   Vymazat
  4. Bitcoin is the future of world currency and businesses, many has fall a victim to scammer’s while some can't even access there bitcoin Wallet due to some reason or the other, good news with Mills Dachin Quality jobs Delivery Assured when it come to Hacking!! We have help Individuals Organization to Secure and to Recover there lost files/Password/funds etc. We Are Hacker 4Hire.‬ ‪Email:- pointekhack@gmail.com‬ ‪hyperhackerone@gmail.com

   Vymazat
  5. Bitcoin is the future world currency and businesses, due to this many has fall a victim to scammer’s while some can't even access there bitcoin Wallet due to one reason or the other. Good news contact M&D group of hackers Team For Quality jobs Delivery, University Grades. Loans. Wiping Criminal Records. iClouds Breaching YouTube and Phones Hacking!!! We have help Individuals Organization to Secure and to Recover there lost Files/Password/ Bitcoin and funds etc. We Are Hacker 4Hire Email:- pointekhack@gmail.com‬ ‪hyperhackerone@gmail.com
   cyberhackertap@gmail.com

   HOW WE WORK? First Your complaint will be attend immediately and if busy we link you to a Guru experts base on the field job you reported and a procedure will be implemented according to the way it’s best for the job

   Vymazat
  6. Bitcoin is the future world currency and businesses, due to this many has fall a victim to scammer’s while some can't even access there bitcoin Wallet due to one reason or the other. Good news contact M&D group of hackers Team For Quality jobs Delivery, University Grades. Loans. Wiping Criminal Records. iClouds Breaching YouTube and Phones Hacking!!! We have help Individuals Organization to Secure and to Recover there lost Files/Password/ Bitcoin and funds etc. We Are Hacker 4Hire Email:- pointekhack@gmail.com‬ ‪hyperhackerone@gmail.com
   cyberhackertap@gmail.com

   HOW WE WORK? First Your complaint will be attend immediately and if busy we link you to a Guru experts base on the field job you reported and a procedure will be implemented according to the way it’s best for the job

   Vymazat


  7. 🔥☑️COMPOSITE CYBER SECURITY SPECIALISTS ☑️🔥

   •• Are you Seeking for the Top Notched Legit Hackers online?
   Congratulations Your search ends right here with us. •• ⚡️⚡️

   ☑️☑️For Years Now We have Been helping companies secure their Infrastructures against malicious Attacks, however private individuals have been making use of our services to provide Optimum solutions to their cyber and Hacking related Issues by providing them unlimited Access to their desired informations from their Target such as Phone Hack (Which enables them to monitor their kids/wife/husband/boyfriend/girlfriend, by gaining access to everything they are doing on their phone without their notice), Credit Card Mishaps, Website Hacking, Funds Recoveries And Every Other Cyber Related Issues That has to Do With HACKING.

   🔥☑️COMPOSITE CYBER SECURITY SPECIALISTS is a vibrant Team of dedicated online hackers maintaining the highest standards and unparalleled professionalism in every aspect.
   We Are One Of The Leading Hack Teams In The United States With So Much Accolades From The Deep Web And IT Companies. ••
   ••We Offer Varieties Of LEGIT Hacking Services With the Help Of Our Root HackTools, Special HackTools and Our Technical Hacking Strategies Which Surpasses All Other Hackers.

   🔥☑️ Below Is A Full List Of Our Services:
   ▪️ FUNDS RECOVERY ON BITCOIN SCAM, INVESTMENTS, BINARY OPTIONS TRADING, LOANS and ALL TYPES OF SCAMS.
   ▪️ WEBSITE AND DATABASE HACKING 💻
   ▪️ CREDIT REPAIR. 💳
   ▪️ PHONE HACKING & CLONING (giving you 📱 Unnoticeable access to everything Happening on the Target’s Phone)
   ▪️ CLEARING OF CRIMINAL RECORDS ❌
   ▪️ SOCIAL MEDIA ACCOUNTS HACKING 📱
   ▪️RECOVERY OF DELETED FILES 📤
   ▪️LOCATION TRACKING 📌
   ▪️BITCOIN MINING ⛏ And lot More.


   🔥☑️We have a team of seasoned PROFESSIONALS under various skillsets when it comes to online hacking services. Our company in fact houses a separate group of specialists who are productively focussed and established authorities in different platforms. They hail from a proven track record and have cracked even the toughest of barriers to intrude and capture all relevant data needed by our Clients. Some Of These Specialist Includes ⭐️ DAWID CZAGAN⭐️ JACK CABLE ⭐️ SEAN MELIA ⭐️ ARNE SWINNEN ⭐️And More. All you Need To do is To Write us a Mail Then We’ll Assign any of These Hackers To You Instantly. Trust Me You Don’t wanna miss this Great Experience.

   🔥☑️COMPOSITE CYBER SECURITY SPECIALISTS is available for customer care 24/7. Feel Free to Place your Requests.

   We’ll Be Glad to Have You Join Over 20,000 satisfied clients around the world that have used our services 🤗

   🔥☑️☑️CONTACT US TODAY:
   ••• Email:
   composite.cybersecurity@protonmail.com

   🔘2020 © composite cybersecurity specialists
   🔘Want faster service? Contact us!
   🔘All Rights Reserved ®️.

   Vymazat
  8. FRESH FULLZ/PROS USA|UK|CANADA

   SSN+DOB+DL with high credit scores fresh fullz
   CC with CVV & DUMPS track 101 & 202 with Pin codes
   Business EIN fullz
   SSN DOB fullz in Bulk on cheap prices
   DL Scan front/back with selfie & SSN scan
   Fresh leads for all USA States
   Office365 Leads & Logins
   --------
   PRICING:
   --------
   SSN+DOB Fullz = 1$ each (bulk order preferable)
   SSN+DOB+DL Fullz/Pros = 2$ each (min 50)
   High Credit Score Pros with DL = 5$ each (min 20)
   CC with CVV with SSN = 5$ each (min 10)
   Dumps with pin Track 101&202 = 75$ each
   SMTP/RDP = 20$-25$
   C-panels = 50$
   Shells/Web-mailers = 15$

   Other spamming, carding, hacking, scripting Tools & Tutorials are also available
   Updated Loan Methods, Cashout Methods, Transfer/Top-up Methods
   ------
   NOTE:
   ------
   Prices will be reduce in bulk order
   All stuff will be fresh & verified 80% to 90% working guarantee
   Invalid info will be replaced
   Don't ask for free samples
   No Refund, Only replacement
   24/7 delivery available

   Email= hacksp007 @ dnmx.org
   Telegram = @leadsupplier , @killhacks
   ICQ = 752822040 / @killhacks
   Skype/WickrMe = @peeterhacks
   WhatsApp = *will be given on demand*

   Vymazat
 2. ENOUGH IS ENOUGH FOR THE WISE,PROSPER LOAN FIRM IS THE ONLY WAY OUT FROM ANY FINANCIAL DIFFICULTIES { prosperloanfirm@yahoo.com }

  Greetings great mind, It will be my greatest pleasure saving Individuals and companies from extortion, I know not everyone will want to take it upon their self to reveal the bitter truth about online Lending because of insecurity, Time of doing it and all that. I Ryan F. Tyler, an outstanding businessman who reside at Oakland, California has taken it upon himself to share this article to whom it may concern so they can learn and educate their self from it . It's bad to the extend where you see testimonies online about getting a loan and it turn out to be fake. For real i have fallen for that tricks countless time to the extend i lost almost 65,000usd in total all in the name of getting a loan to invest in a very lucrative business. After so many failed attempt of securing a loan, I and my Manager went online to do a thorough search and found this company PROSPER LOAN FIRM +1(816) 366-8769 ) but before giving it a try we also went ahead to make sure they are registered under BBB, check their reviews and also go to their headquarter to confirm their existence and capability.We were so careful because we didn't wanted to lose any dime again and to our greatest expectation they deliver according to their review and grant us our desire loan amount of 510,000.00Usd. A word to everyone out there when it comes to Online Lenders contact only PROSPER LOAN FIRM via email: { prosperloanfirm@yahoo.com } or drop a message to them via text at +1(816) 366-8769 and consider all your financial problems tackled and solved.#SHARE, You can rescue someone from been victimized today, Thanks.
  ,,,,

  OdpovědětVymazat
 3. I AM FINALLY FREE FROM FINANCIAL BONDAGE THANKS TO MOORE LOAN COMPANY (mooreloancompany@yahoo.com).

  Good day everyone,I can’t hide this great testimony that took place in my life I will love everyone to know it and be a partaker of this, that is why I want to share it to the whole world by placing this advert on classifieds, I am Mrs Karen Brown by name, I live in Chattanooga, Tennessee United State, I want to thank ROBBINSON MOORE for his kindness upon my family life, I never knew that there is still a sincere and trustworthy lender like this on the internet and on earth. Just some days I was in search for a loan of $ 100,000.00, As I was running out of money for feeding, School fees, My business was really going out of capital and my rent. I was scammed about $15,000.00 dollars and I decided not to involve my self in such business again. But a Friend of mine introduced me to a loan firm due to my appearance and doings and also my complains to her. And I told her that I am not interested in any loan deal anymore but she told me that there is still a sincere lender who she will recommend me to, And she gave me the details of this man who is called MOORE ROBBINSON. And I really put a trial and I am most greatful and lucky today, I was given a loan amount of $95,000,00 Dollars by this great firm MOORE LOAN COMPANY. If you arew in need of a genuine, Sincere, durable and a truth worthy loan lender or financial assistance and also you know you can be reliable and trusted, capable of paying back at the due / duration time of the funds I will advice you to send your contact to them via email @[ mooreloancompany@yahoo.com] OR Text +1(414) 454-9493 . And you will be free from scams on the internet. Please I am begging everyone on earth to help me thank Mr ROBBINSON MOORE. And I ill always being sharing this great surprise and testimony that happened in my life everyday to all that need loans. Contact them now if you are in need of a loan: AS THEY ARE EFFICIENT,DYNAMIC AND RELAIBLE.....Again there contact email [mooreloancompany@yahoo.com OR Text +1(414) 454-9493..

  OdpovědětVymazat

 4. I AM FINIALLY OUT FINANCIAL BONDAGE THANKS TO MOORE LOAN COMPANY (mooreloancompany@yahoo.com) Or text +1(414) 454-9493..


  Good day everyone,I can’t hide this great testimony that took place in my life I will love everyone to know it and be a partaker of this, that is why I want to share it to the whole world by placing this advert on classifieds, I am Mr Morgan Smith by name, I live in Chicago, United State, I want to thank ROBBINSON MOORE for his kindness upon my family life, I never knew that there is still a sincere and trustworthy lender like this on the internet and on earth. Just some days I was in search for a loan of $ 150,000.00, As I was in search of funds to start up a business. I was scammed about $15,000.00 dollars and I decided not to involve my self in such business again. But a Friend of mine introduced me to a loan firm due to my appearance and doings and also my complains to her. And I told her that I am not interested in any loan deal anymore but she told me that there is still a sincere lender who she will recommend me to, And she gave me the details of this man who is called MOORE ROBBINSON. And I really put a trial and I am most greatful and lucky today, I was given a loan amount of $95,000,00 Dollars by this great firm MOORE LOAN COMPANY. If you are in need of a genuine, Sincere, durable and a truth worthy loan lender or financial assistance and also you know you can be reliable and trusted, capable of paying back at the due / duration time of the funds I will advice you to send your contact to them via email @[ mooreloancompany@yahoo.com] OR Text +1(414) 454-9493 .

  OdpovědětVymazat
 5. Tak o této kosmetice slyším poprvé. Já zkouším pokaždé jinou značku, protože jsem ještě pořád nenašla takovou, která by byla opravdu super, tak vyzkouším i tuto a třeba to bude už ona :-) . Jediné, co se mi osvědčilo a měnit to nebudu, tak jsou gel laky , které mi na nehtech vydrží skoro týden, takže si už konečně nemusím nehty lakovat obden.

  OdpovědětVymazat
 6. Hack Ethics is a Verified Experienced Binary Options Recovery Specialist and Professional Hacker that provides the experience, intelligence, expertise in Asset Recovery and successfully solve ANY DESIRED HACKING SERVICES YOU WANT with ease.

  People have lost their hard earned money through this BINARY OPTIONS TRADINGS, yet they would go to meet FAKE HACKERS who are also scammers unknowingly to help them recover their money and they would end up losing more money in the process. These Scammers also tend to put Fake Testimonies out there just to steal more from you by giving you False hope. I understand how heartbreaking it is to be a BINARY OPTIONS SCAM VICTIM after you've been promised your fortune by Binary Companies and then they ignore your Emails or Calls after stealing from you.  I'm taking every step to render solution to those innocent people affected and help them get every penny they lost.  CONTACT  EMAIL  -  HACKETHICS008@GMAIL.COM 
     REPOSTING MY ARTICLE ON EVERY PLATFORM AND FORUM TO HELP VICTIMS OUT THERE. 

  OdpovědětVymazat
 7. Welcome. BE NOT TROUBLED anymore. you’re at the right place. Nothing like having trustworthy hackers. have you lost money before or bitcoins and are looking for a hacker to get your money back? You should contact us right away. It's very affordable and we give guarantees to our clients. Our hacking services are as follows:Email:Creditcards.atm@gmail.com 
  -hack into any kind of phone
  _Increase Credit Scores
  _western union, bitcoin and money gram hacking
  _criminal records deletion_BLANK ATM/CREDIT CARDS
  _Hacking of phones(that of your spouse, boss, friends, and see whatever is being discussed behind your back)
  _Security system hacking...and so much more. Contact THEM now and get whatever you want at
  Email:Creditcards.atm@gmail.com 

    Whats app:+1(305) 330-3282  

  WHY WOULD YOU NEED TO HIRE A HACKER??:
  There are so many Reasons why people need to hire a hacker, It might be to Hack a Websites to deface information, retrieve information, edit information or give you admin access.
  • Some people might need us To Hack Their Target Smartphone so that they could get access to all activities on the phone like , text messages , call logs , Social media Apps and other information
  • Some might need to Hack a Facebook , gmail, Instagram , twitter and other social media Accounts,
  • Also Some Individuals might want to Track someone else's Location probably for investigation cases
  • Some might need Us to Hack into Court's Database to Clear criminal records.
  • However, Some People Might Have Lost So Much Funds With BINARY OPTIONS BROKERS or BTC MINING and wish to Recover Their Funds
  • All these Are what we can get Done Asap With The Help Of Our Root Hack Tools, Special Hack Tools and Our Technical Hacking Strategies Which Surpasses All Other Hackers.

  ★ OUR SPECIAL SERVICES WE OFFER ARE:
  * RECOVERY OF LOST FUNDS ON BINARY OPTIONS
  * Credit Cards Loading ( USA Only )
  * BANK Account Loading (USA Banks Only)

  ★ You can also contact us for other Cyber Attacks And Hijackings, we do All ★

  ★ CONTACTS:
  * For Binary Options Recovery,feel free to contact (Creditcards.atm@gmail.com)for a wonderful job well done,stay safe.

  Why waste your time waiting for a monthly salary. When you can make up to $3,000 in 5-7days from home,                     
  Invest $300 and earn $3,000
  Invest $500 and earn $5,000
  Invest $600 and earn $6,000
  Invest $700 and earn $7,000
  Invest $800 and earn $8,000
  Invest $900 and earn $9,000
  Invest $1000 and earn $10,000

  IT HAS BEEN TESTED AND TRUSTED  

  OdpovědětVymazat
 8. I just want to share my experience with everyone. I have been hearing about this blank ATM card for a while and I never really paid any interest to it because of my doubts. Until one day I discovered a hacking  Perfect Hidden Hacker. he is really good at what he does. Back to the point, I inquired about The Blank ATM Card. If it works or even Exist. He told me Yes and that it's a card programmed for only money withdraws without being noticed and can also be used for free online purchases of any kind. This was shocking and I still had my doubts. Then I gave it a try and asked for the card and agreed to his terms and conditions.. Four days later I received my card and tried it with the closest ATM machine close to me, to my greatest surprise It worked like magic. I was able to withdraw up to $2,000 daily. ATM has really changed my life, i decide to share this great news to the world because i don't want to benefit from this alone, i believe so many people are struggling  out there and this might be an opportunity for you to overcome your financial difficulties, Contact perfect Hidden Hacker for any kind of hacking, He is great and reliable here is his email Address: [perfecthacker1@aol.com}


  OdpovědětVymazat

 9. With the help of these hackers called WHITEHATS , I made my hacking service run smoothly. They have the best hacking tools I have ever seen. So they did my job with ease please kindly contact WhitehatstechAtgmailDotcom for any of their hacking services and I assure you that they will work to your satisfaction, I can boldly say they are the best hackers, because I have witnessed their good work, which is why I am recommending them all now

  OdpovědětVymazat
 10. HAVE YOU BEEN IN SEARCH FOR GENUINE HACKER'S ONLINE?. HAVE YOU LOST YOUR MONEY TO BINARY OPTION SCAM OR ANY ONLINE SCAM WHATSOEVER?. WELL, YOU HAVE FOUND REDEMPTION IN ASORE CORP.
  asorehackcorp@gmail.com

  Asore Corp is a Russian based group of multinational Hacker's, an affiliate of Evil Corp. We have mutual interests obliged to fight online scam and scammers in general. In doing this, we make sure by all means necessary that our clients get the best of services on a🔐PAYMENT AFTER JOB IS DONE BASIS✔️. Rather than send money and trust a criminal to fulfill your deal, you can make sure the job is done before WORKMANSHIP is paid for. You'll get excellent customer service.
  That's a 100% guarantee.

  ⚠️ BEWARE OF FRAUDSTARS
  if you have been a VICTIM, contact :
  ✅ mercurycrimewatch@gmail.com for directives.
  Here, it's always a win for you.

  Having been on various headlines since 2004 hitherto, Asore Corp hosted a conference in August 2006 tagged "The Hacker's profile", which was anchored by Morgan Marquis Boire a then Hacker at Microsoft. Also, Asore Corp have acquired a hall of fame well deserved for solving tedious puzzles shocking the internet countless times. We possess highly qualified hackers recruited and registered under the right agencies. 
  Without any reasonable doubts, it is no news that Asore Corp offer one of the best Hacking services world wide. 
  Amongst others, services we offer are listed 📌as follows :
  BinaryOption funds recovery✔️
  Social media hack✔️
  Recovery of loan scam✔️
  Recovery of dating scam✔️
  E mail hack✔️
  College score upgrade✔️
  Android & iPhone Hack✔️
  Website design✔️
  Website hack✔️
  etc.

  CONTACT:
  🤳asorehackcorp@gmail.com
  ▪︎︎ WHATSAPP: +1 (512) 601-0445

  Copyright ©️
  Asore Cyber Corp 2020.
  All rights reserved.

  OdpovědětVymazat
 11. CONTACT US FOR ALL KINDS OF HACKING JOB @ GLENFTHOMAS@GmAIL.COM We offer professional hacking services , we offer the following services;
  -University grades changing
  -Bank accounts hack
  -Erase criminal records hack
  -Facebook hack
  -Twitters hack
  -email accounts hack
  -Grade Changes hack
  -Website crashed hack
  -server crashed hack
  -Skype hack
  -Databases hack
  -Word Press Blogs hack
  -Individual computers hack
  -Control devices remotely hack
  -Burner Numbers hack
  -Verified Paypal Accounts hack
  -Any social media account hack
  -Android & iPhone Hack
  -Text message interception hack
  -email interception hack
  -Untraceable Ip etc.
  Contact us at GLENFTHOMAS@GMAIL.COM for more inquiry..
  Track Calls log and Spy Call Recording.
  Monitoring SMS text messages remotely.
  Cell phone GPS location tracking. Spy on Whatsapp Messages.
  Free Update and 100% Undetectable.
  Track BBM messages and Line messages.
  View All Photos Captured.
  Track Internet Browsing History and Read phone Access Address Book, totally worth your money, please no time wasters, he won't under any circumstances work for free, you can reach him by email GLENFTHOMAS@GMAIL.COM
  WHATSAPP NUMBER:+1 917 809 8609.

  OdpovědětVymazat
 12. 🖥️MEET THE PROFESSIONAL HACKERS FOR HIRE
  (THE BIOHACKERS)
  You often wonder what the secret to breakthrough is. We all know information is key. The involvement to convey a profitable information System is the majoy factor of success. It's no denial that Information leads individuals to a prominent encounter. Although, people strive, trying to find that easy life. This isn't more of a technical hustle on a Hackers path. As there are all sorts of hackers out there and the more you learn about them, the more you realize that they are regular people like you.
  Who are the BIOSHACKER?
  The BIOSHACKER is the most iconic and anonymous hacking group. A decentralized hacking group primarily known for DDoS cyber attacks. These attacks are often launched against specified figures like scammer websites, Cheaters Mobile computing gadgets, Etc.
  Various efficient jobs done by the BIOSHACKER will be listed below.
  This Hackers are designed to fix victims cyber problems, Mostly people who are victims of the internet scam by BROKE HACKERS. They are called BROKE HACKERS because They are similar to the incompetent infiltrators but are much smarter. However, they are not smart enough to keep their hard-stolen money away from Cyber securities Hackers such as the BIOHACKERS.
  The BIO-HACKTIVIST Company distinguished itself as a content to render High profile services and rectifying numerous victims financial losses in the Internet Cyber production. It's impossible to underestimate our dexterity to help you resolve your financial situation, relationship issues, and business scam.
  Are you face with Cyber problems such as
  •RECOVERY OF LOST FUNDS (Bitcoins, PayPal, Bank Dept etc)
  This is a strong profile job. I would elaborate more on this at (thebioshacker@gmail.com) The Hacking Company would definitely help you recover every penny you lost to forgeries.This particular Hack comes down to a cognitive computing. Aiming to track scammer's operative SQ-web fund reserve or emails to refund back victims stolen funds.
  •MOBILE PHONE HACK. ( Catching A Cheating spouse): The BIO-Hackers are strictly bent on helping you use a cloning malware to monitor every movements made by the cheater. You will be priviledged to spy on target calls, texts and social media mesaages on your personal mobile phone for concrete evidence.
  •EMAIL HACK:
  NOTE: Most targeted emails hacked by the BIOHACKERS are fraudulent emails.
  • CREDIT SCORE UPGRADE: Upgrading of credit score is done using an Equifax tracking system.
  For more information and help,
  Visit: thebioshacker@gmail.com
  Copyright ©️
  The bios hackers 2020.
  All rights reserved.

  OdpovědětVymazat

 13. Do you need a loan? personal loan? Business loans? Mortgage loan? Agricultural and project finance? We offer all types of loans at 2% interest rate! Contact e-mail; (challotloan@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 14. THE WHITEHATS HACKERS HAVE BEEN THE BEST OVER MANY DECADES AND OVER THE YEARS THEY HAVE DONE INCREDIBLE JOB.THEY GAVE ME SECOND CHANCE AT LIFE, MY EX CHEATED ON ME AND THEN RAN AWAY AFTER SPENDING OFF MY CREDITS CARDS AND TAKING MANY BANK LOANS IN MY NAME. MR WHITEHATS HELPED PAID OFF MY CREDIT CARD DEBTS AND HELP ME GET ENOUGH PROOF TO SEND MY EX TO JAIL. I AM FOREVER GRATEFUL TO YOU, CONTACT THEM HERE IF YOU HAVE THE SAME KIND OF SITUATION "WhitehatstechAtGmailDotCom

  OdpovědětVymazat
 15. BARNESHACK INTEL is a Group of Multinational Hackers. An affiliate of Evil Corp. We make sure by all means necessary that our clients get the best of services on A PAYMENT AFTER JOB IS DONE BASIS. Rather than send money and trust Someone to fulfill your deal, you can make sure the job is done before WORKMANSHIP is paid. Excellent Customer Service AND A 100% Guarantee.

  BEWARE OF FRAUDSTARS
  If you have been a VICTIM,
  Contact:
  barneshack9@gmail.com OR kelchambers60@gmail.com for Directives.
  Here, It's always a win for you.
  Without any Reasonable doubts, it is no News that BARNESHACK INTEL offers one of the best Hacking Services World Wide.
  Amongst other services we offer are listed as follows :
  [ ] Binary Option funds recovery
  [ ] Social media hack
  [ ] Recovery of loan scam
  [ ] Recovery of dating scam
  [ ] E-mail hack
  [ ] College score upgrade
  [ ] Android & iPhone Hack
  [ ] Website design
  [ ] Website hack
  Etc.....

  CONTACT:
  Email-: barneshack9@gmail.com OR kelchambers60@gmail.com
  Cell number-: +1 (502) 482-3528
  BARNESHACK Intel
  All rights reserved.
  Copyright© 2021 Privacy Policy.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 17. I was scammed by an Instagram person faking a celebrity i talked with this scammer 8 months via WhatsApp and I sent money to them via Bitcoin then I was cohered to give my banking login and from there they hustled me out of my 20k from the unemployment money they said oh I routed money to your account and never gave me time to verify that was my unemployment money. They were really patient with me and waited 8 months for my payment then I exposed them...by video on WhatsApp. They asked me to bitcoin the money via atm. But for the timely intervention of Mr. Wizard Brixton, who just in kick-off on time got back my $20,000. He is really good at what he does, I have recommended him to friends and co-workers who all became satisfied customers. He has helped me a lot in the trading industry, you can reach him at WIZARDBRIXTON AT GMAIL DOT COM for Everything. Hacking and Funds Recovering he is the best and has different skills in funds recovering and exposing scammers. Am glad and happy to recover back my money (WIZARDBRIXTON)AT GMAIL DOT COM WhatsApp +1 807 234 0428 You can also text or call +1 807 234 0428

  OdpovědětVymazat
 18. I have recommended him to friends and co-workers who all became satisfied customers. He has helped me a lot in the trading industry, you can reach him at WIZARDBRIXTON AT GMAIL DOT COM for Everything. Hacking and Funds Recovering he is the best and has different skills in funds recovering and exposing scammers. Am glad and happy to recover back my money (WIZARDBRIXTON)AT GMAIL DOT COM WhatsApp +1 807 234 0428 You can also text or call +1 807 234 0428

  OdpovědětVymazat
 19. Good day everyone, I'm Melinda and I want to share my story of how I was coined $250,000 from a fake cryptocurrency investment plan that almost ruined my life, I contacted the authorities and there was nothing they could do to recover my money until I came across an article online about Wardrivers Cyber Service and how they could help me recover my stolen funds by hacking into those scammers wallets. I was able to recover my stolen funds in a matter of hours after contacting them. You can contact them if you are going through the same problems, they can also help if you are having problems withdrawing your profits and your initial deposit, upgrading your credit score, and getting back any money that was coined from from you by these online scammers. You can find their contact information below.
  EMAIL: (wardriverscyberservice@techie.com)
  WhatsApp: +1 (616) 898-7285

  OdpovědětVymazat
 20. FRESH FULLZ/PROS USA|UK|CANADA

  SSN+DOB+DL with high credit scores fresh fullz
  CC with CVV & DUMPS track 101 & 202 with Pin codes
  Business EIN fullz
  SSN DOB fullz in Bulk on cheap prices
  DL Scan front/back with selfie & SSN scan
  Fresh leads for all USA States
  Office365 Leads & Logins
  --------
  PRICING:
  --------
  SSN+DOB Fullz = 1$ each (bulk order preferable)
  SSN+DOB+DL Fullz/Pros = 2$ each (min 50)
  High Credit Score Pros with DL = 5$ each (min 20)
  CC with CVV with SSN = 5$ each (min 10)
  Dumps with pin Track 101&202 = 75$ each
  SMTP/RDP = 20$-25$
  C-panels = 50$
  Shells/Web-mailers = 15$

  Other spamming, carding, hacking, scripting Tools & Tutorials are also available
  Updated Loan Methods, Cashout Methods, Transfer/Top-up Methods
  ------
  NOTE:
  ------
  Prices will be reduce in bulk order
  All stuff will be fresh & verified 80% to 90% working guarantee
  Invalid info will be replaced
  Don't ask for free samples
  No Refund, Only replacement
  24/7 delivery available

  Email= hacksp007 @ dnmx.org
  Telegram = @leadsupplier , @killhacks
  ICQ = 752822040 / @killhacks
  Skype/WickrMe = @peeterhacks
  WhatsApp = *will be given on demand*

  OdpovědětVymazat
 21. I thought I would capitalize on the cryptocurrency market when it was up but with little knowledge about it, I was scammed by a fake cryptocurrency company that stole all the money I had invested into my account. I was very sad and depressed considering the amount of money that I lost to these fake crypto companies, but I shared my story with my colleagues at work who told me about a cryptocurrency recovery team Wardrivers Cyber, I was a bit skeptical about it but I decided to contact them if they could assist me to recover my crypto, Wardrivers Cyber requested for some information and a service fee which I didn’t hesitate to provide, to my surprise, WARDRIVERS was able to recover all the crypto which was around $98,000 including my bonus back to my wallet address. I’m truly grateful for their support and selfless service. I highly recommend their service to everyone who wishes to recover their crypto, you can reach them via email.

  E-MAIL : ( WARDRIVERSCYBERSERVICE@TECHIE . COM )
  TELEGRAM ID: ( @WARDRIVERSCYBER )

  OdpovědětVymazat
 22. I bravely advise everyone who wants to recover stolen cryptocurrency from these fraudulent websites and wallet hackers to take advantage of the service of Wizard James recovery agency. After getting in touch with Wizard James, I was able to retrieve my plundered bitcoins from online scammers in less than 48 working hours. They are the best expert hackers out there, and I deeply value the help they provided with enabling me to regain what I lost. They are able to assist you recover cryptocurrency that was sent to the wrong wallet. Here is their contact information in case you require their assistance, like I did. wizardjamesrecovery@usa.com, whatsapp- +44 7418 367204

  OdpovědětVymazat