úterý 3. prosince 2013

Jeden rok!!!

Erwín už je tu s námi jeden rok! Jsem příliš dojatá na to, abych to mohla kloudně reflektovat. Ten rok ale utekl sakra rychle a já pořád nemůžu uvěřit, že z toho rozčepejřenýho miminka je už malý kluk. Před chvílí jsme byli na prohlídce, tak můžu nahlásit i jeho míry: měří 75cm a váží 9,79kg. Za rok tedy vyrostl o 23 cenťáků a nabral 5,58 kilo. Je skoro pořád v dobré náladě a dělá nám velkou radost. Každý den už zvládne několik samostatných krůčků, od tohoto týdne si sám umí vylézt na gauč, říká táta a pe(s), plácne si s námi rukou s veselým yeah, na rozloučenou zamává a neustále na něco ukazuje a něco si povídá. Je s ním veliká zábava a už si ani neumíme představit, jaké by to bez něj bylo... PS: S projektem focení Erwína zkusím pokračovat dál. Už sice nebude mít samolepky, ale i tak bych chtěla zachytit jeho vývoj a pokroky. První fotka je s leporelen krtečka s názvem Narozeniny, které dostal –jak jinak – k narozeninám. Doufám, že vás Erwínovo špehování bude bavit i dál. (A on mi za to jednou nebude spílat..)

12 komentářů:

 1. dárek se očividně líbí:-)
  to jo, nějak moc rychle to utíká.. :-)
  také někdy nevěřícně koukám na toho vzpřímeně sedícího, světlovlasého hihňající ho se chlapečka..jak mohl být ještě před nedávnem takové malé scvrklé klubíčko, co pořád spinkalo.. mm
  těšíme se na další fota:-)
  pěkný večer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je úžasný (a zároveň trochu děsivý), jak se nám ty děti mění před očima...

   Vymazat
 2. Jé, tuhle knížku Bertík taky dostal a Krtek se stal jeho velkým oblíbencem ;) Erwínovi samozřejmě všechno nejlepší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! Slovo krtek začíná být horkým kandidátem na další úplné a pochopené slovo. :)

   Vymazat
 3. Zatím jsem Erwína i celý blog sledovala inkognito, ale dnes musím alespoň popřát všechno nejlepší!!! :-)
  A při té příležitosti poděkovat za mnohou inspiraci a zajímvé tipy. Děkuju, ráda se sem vracím :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky a vítám tě venku z anonymity! :) Tvůj blog je taky moc hezký. Ať žijou optimisté!!!

   Vymazat
 4. Vítám pana Erwína na cestě k číslu dva na triku a těším se až budeme opět naživo spolu, kopa je to veselá - ať i nadále jeho rohlík pod nosem má růžky správným směrem a mamča coby hlavní hrdinka netrhá partu růžkovou ;)

  René

  OdpovědětVymazat
 5. Já už gratulovala na FB a jen si dovolím trvat na tom, že bych si moc přála, aby ses podělila o recept na dort pro roční miminko. Na fotce vypadal velmi pěkně a zdravě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recept bude. Jen nevím, jestli splní tvá očekávání ohledně zdravosti...

   Vymazat