neděle 18. května 2014

Naše zahrádka / První holinky

Máme za sebou hezký víkend. V pátek Typoška skončil v práci už odpoledne a tak jsme šli omrknout fungl novou kavárnu The Farm na Letné. Cestou domů jsem ve výloze pracovních oděvů zahlédla dětské holinky, které jsme Erwínovi po vyzkoušení rovnou pořídili. Hned v obchodě se do nich zamiloval a nechal si je na noze i při cestě domů. V sobotu jsem si udělala s nejbližší kamarádkou dámské odpoledne. V rámci Elle Shopping Fever jsem nás objednala na líčení do Lancome, které jsme pak zúročily při návštěvě kavárny. Večer jsem využila Typoškovu nabídka a zašla si do kina. Sice sama, ale i tak jsem si to nicnedělání náramně užila! Dneska jsme podnikli rychlovýlet s neznámým cílem. Po velkém putování jsme skončili v Pivovaru u Bulovky a pak v Prazelenině, kde mohl Erwín ty svoje první holinky pořádně vyzkoušet...Nejdřív si hrál kolem pískoviště, pak si od příchozího chlapečka půjčil motorku, kterou, jak vidíte na obrázku, hrozně nutně potřeboval.

Když se dosyta vyjezdil a nahamounil si z pískoviště všechny bagry, vydal se na malý průzkum za maringotku a našel tu největší louži široko daleko. Pěkně si v ní zaskákal a zalovil a samozřejmě vůbec nechtěl domů...

Nezapomněla jsem ani na dokumentační fotku našeho záhonku. Mrkněte, jak nám to na něm za posledních deset dní zase povyrostlo....

5 komentářů:

 1. K holínkám doporučuju nepromokavé "gumové" kalhoty a bundu - radost z každého deště bude nezměrná aneb Hurá, jdeme skákat do louží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příští rok mu asi gumový oblek pořídíme. Zatím se dá docela lehce zmanipulovat k jiné činnosti. :)

   Vymazat
 2. Nejspíš to bude bujarej plevel.marca

  OdpovědětVymazat
 3. Syn také hrozně rád leze do kaluží a je mu jedno, co má na sobě za boty :-D . Taky ho baví jezdit ve vodě na odrážedle . Jak kolem cáká ta voda, tak to je pro něj strašná zábava. Hlavně, když namočí mě, to má pak největší radost :-D .

  OdpovědětVymazat