středa 21. října 2015

TO CHCI! / DOVOLENÁ!!!

Klidně můžu začít stříhat metr, protože moje "dovolená" začne už za 3 týdny! Ty uvozovky jsou opravdu nutné, to mi každý, kdo mateřskou zažil, potvrdí. Na to mezidobí mezi koncem jedné povinnosti a začátkem té další se ale moc těším a doufám, že mi Adélka dovolí ten čas co nejsmysluplněji využít. Mám v plánu co nejvíc opečovávat Erwína jedináčka, strávit aspoň jeden dva večery s Typoškou osamotě, konečně pořídit výbavu pro Adélku, připravit se na chanuku a oslavu Erwínových třetích narozenin, přečíst si knížku Sourozenci bez rivality, načerpat co nejvíc kulturních zážitků, sníst co nejvíc obědů a večeří s (bez)dětnými přáteli, vysmýčit dům, předběžně navrhnout budoucí dětský pokojíček, dotáhnout několik blogových článků a taky trochu relaxovat! Prostě se co nejlíp fyzicky i psychicky připravit na tu velkou změnu, která nás začátkem roku čeká!

7 komentářů:

 1. to si taky pisu takove seznamy, co chci udelat...Nakonec to konci proskrtane tim, co musim opravdu udelat. JInak peknou dovolenou preji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já budu spokojená, když stihnu půlku. Třeba ten relax... :)

   Smazat
 2. Já se chystám s přítelkyní na romantický víkend do Mariánských lázní, jelikož jsem jí to slíbil už před rokem, tak musím ukázat, že plním sliby :-D Máme zarezervovaný pokoj v tomto hotelu: http://cristalpalace.cz/ a moc se těšíme ;-)

  OdpovědětSmazat
 3. Abych pravdu řekla, tak už se dovolené nemůžu dočkat... Myslím, že nějaký ten odpočinek bych si už zasloužila. Já bych se letos po dlouhé době opět ráda podívala do Chorvatska... U moře jsem byla naposled před několika lety a už mi to celkem chybí.

  OdpovědětSmazat
 4. Já jsem si udělala dovolenou nedávno, ale moc jsem si zrovna neodpočinula. Nakoupila jsem si totiž přes https://armik.cz/ novou outdoor výbavu, a tak jsem ji vyrazila testovat do hor. I tak to však byl super zážitek.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak mateřskou dovolenou už mám naštěstí za sebou, teď už mě čeká ta letní dovolená k moři :-) Jen musím ještě vybrat to pravé cestovní pojištění z https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni a můžeme s přítelem a naším malým pěti měsíčním prckem vyrazit!

  OdpovědětSmazat
 6. Také se velice těšíme na dovolenou. Je dost možná, že se nikam na dovolenou nepodíváme docela dost dlouho a tak jsme se rozhodli, že tuto dovolenou opravdu vyzkoušíme vše, co jsme doposud neudělali. Chceme si vyzkoušet i nějaké to potápění , tak uvidíme :-)

  OdpovědětSmazat