pondělí 12. října 2015

Rodinný portrét 2015

Rok se s rokem sešel a nastal čas na další rodinný portrét, který si necháváme na památku kolem židovského nového roku fotit. Letos jsme si k tomu vybrali Kinského zahradu. To se zpočátku ukázalo jako logisticky trochu náročné. Zahrada má úctyhodných 17 hektarů a bez jasného místa srazu jsme se v klikatých stezkách bez jasných orientačních bodů trochu hůře hledali... Ono se totiž "Hele, já nad sebou vidím nějakou ohořelou zříceninu. Ne počkej, to je jenom břečťan." za jasný orientační bod opravdu považovat nedá... Nakonec to ale dobře dopadlo, našli jsme se, strávili spolu příjemné odpoledne, z kterého máme báječnou sbírku fotek! 


Erwín si na cestu přibalil čtyřkolku a letadýlko od babí, kterými se musel hnedle pochlubit...


...a chlubil se i miminem, který už je tááákhle veliký.
Užíval si něžné lásky mateřské......i ochranitelské lásky otcovské. (Lépe řečeno, nám její projevy ještě trpěl.)Trochu se vydováděl......a pak chvíli celou naši výpravu vedl. Cestou jsme potkali žábu......a dřevěného koně, na kterém si pořádně zarajtoval. Jak říkám, prostě odpoledne jak má být!


Vojto, díky, a čau zase za rok! (Nebo třeba i o trochu dřív. Nějak mě to společné focení totiž začíná bavit...)
---
Tak jde čas... Těhotenské focení s břichoplavcem Erwínem, rodinný portrét z Letné z roku 2013 & ze Stromovky v roce 2014 a letošní těhotenské focení kousku štěstí v břiše i na něm od Niky. 

2 komentáře: